Samoobsluha

Zjednodušte sobě a svým zaměstnancům práci s personálními daty a kontrolu nad událostmi.

Neřešte, spolehněte se na nás. Profesionální mzdový software umožňuje nejen snadné zadávání a aktualizaci údajů o zaměstnancích a jejich srážkách, výpočet mezd, pojištění, příspěvků i nemocenských dávek, ale také vytváří elektronické výstupy pro státní správu a mnoho dalšího. Chytrý systém individuálních úprav vám navíc uleví od zbytečného manuálního zadávání a zdlouhavého počítání.

Rádi vám nabídneme i individuální řešení na míru. Pro naše zákazníky jsme vyvinuli mimo jiné:

 • Decentralizované vykazování odpracovaných hodin na zakázky
 • Hodnocení zaměstnanců s propojením na odměňování
 • Zpracování cestovních příkazů

Připravujeme:

 • Žádosti o školení
 • Žádosti o přidělení pracovních pomůcek
 • Žádosti o čerpání benefitů
 • Nahlížení zaměstnanců do jejich osobních dat
 • Automatické sledování a upozorňování na události – tzv. systém včasného upozornění (např. ukončení zkušební doby, ukončení pracovního poměru, vypršení platnosti oprávnění, zdravotní prohlídky, školení atd.)
 • Zadávání žádostí a schvalování nepřítomností (dovolené, zdravotní volno atd.) s následným automatickým přenosem do mzdového modulu a přímým promítnutím do časového fondu zaměstnance (veškerá komunikace prostřednictvím zaměstnaneckého portálu je doprovázena automaticky generovanými upozorňujícími e-maily)
 • Elektronické výplatní pásky – tvorba, prohlížení, archivace
 • Přihlašování na školení a jejich schvalování
 • Uživatelsky definované výstupy – reporting
Modul je automaticky nastaven tak, že zaměstnanci mají přístup pouze ke svým vlastním datům a vedoucí mají přístup k datům svých podřízených. V případě potřeby můžete individuálně nastavovat oprávnění k využívání jednotlivých funkcí modulu.

Naše další řešení

Mzdy

Číslům a výplatním páskám rozumíme jako málokdo. Nechte za sebe pracovat náš program. Přesně, přehledně, spolehlivě.

Personalistika

Zaměstnanec není jen soubor archivovaných dokumentů. Je to člověk se svými potřebami, vlastnostmi a specifiky.

Řízení lidských zdrojů

Udržet a uřídit organizační strukturu někdy není jen tak.

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Získejte licenci Nugget SW do svého vlastnictví a využívejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací – v případě změny související legislativy se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu software? Pronajměte si licenci na Nugget SW a využívejte veškeré jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem nemusíte řešit hardware ani “úložné prostory”, vystačíte si se svými počítači. Vše ostatní jde za námi. Vaše data budeme na našich cloudových serverech bezpečně uchovávat, spravovat i aktualizovat. V případě jakéhokoli zádrhelu obratem zajistíme nápravu.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás