Payminator

Usnadněte sobě i svým zaměstnancům práci s ročním zúčtováním daní

Naše jedinečná webová aplikace, která je plně integrovaná se mzdovým programem, kompletně řeší problematiku ročního zúčtování, měsíčních slev na dani a jejich pohodlnou správu jak pro zaměstnance, tak pro mzdové účetní a personalisty. Zaměstnanci už nemusí vyplňovat papírová „Prohlášení poplatníka k daním“ ani „Žádosti o roční zúčtování“, vystačí si s intuitivním a interaktivním formulářem, jehož vyplnění zabere jen pár minut. Mzdová účetní už nic nepřepisuje, prostě importuje. 

 • Neustálá kontrola a správa zaměstnanců nad svými uplatňovanými daňovými slevami a zvýhodněními.
 • Aplikace upozorňuje na nedodané podklady, blížící se termíny a připomíná, jaké dokumenty je třeba k uplatnění daňových slev a zvýhodnění dodat.
 • Zaměstnanci mohou do aplikace kdykoliv vstupovat a průběžně nahrávat potvrzení pro uplatnění měsíční daňové slevy.
 • Snadná komunikace mezi mzdovou účetní a zaměstnancem prostřednictvím Payminátora.
 • Všechny žádosti zaměstnanců o slevy a příslušné dokumenty kontroluje a schvaluje mzdová účetní.
 • Import uznaných měsíčních slev a zvýhodnění přímo do mzdového systému.
 • Aplikace archivuje veškeré vložené dokumenty, vyplněná potvrzení a prohlášení, takže je možné si je kdykoliv zkontrolovat a vytisknout. Zároveň si pamatuje již zadané údaje z předešlých let, takže každé další vyplňování formuláře je ještě rychlejší.
 • Všechny údaje, které zaměstnanec vyplní, se propíšou do oficiálního formuláře, takže mzdová účetní má tyto dokumenty k dispozici k dalšímu zpracování a evidenci mzdových údajů konkrétního zaměstnance a pro případné kontroly FÚ.
 • Aplikace je pravidelně aktualizována, takže vždy odpovídá aktuálně platné legislativě.
 • Vysoká míra zabezpečení, díky dvoufázové verifikaci při přihlášení, splňuje veškeré podmínky zákona o ochraně osobních údajů.
 • Zaměstnavatel má k dispozici statistiky a sestavy o zaměstnancích, díky kterým má dokonalý přehled nad celou administrativou daňových záležitostí všech zaměstnanců.
 • Aplikace umí česky a anglicky a je dostupná kdykoliv a odkudkoliv – 24 hodin denně, ze všech běžně používaných zařízení (PC, chytrý mobilní telefon, tablet).

Naše další řešení

Mzdy

Číslům a výplatním páskám rozumíme jako málokdo. Nechte za sebe pracovat náš program. Přesně, přehledně, spolehlivě.

Personalistika

Zaměstnanec není jen soubor archivovaných dokumentů. Je to člověk se svými potřebami, vlastnostmi a specifiky.

HR Portál

Zjednodušte sobě a svým zaměstnancům práci s personálními daty a kontrolu nad událostmi.

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Pořiďte si licenci Nugget SW a používejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací. V případě změny v legislativě se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu softwaru? Pronajměte si licenci softwaru Nugget SW a využívejte všechny jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem se nemusíte starat o hardware ani o "úložný prostor", vystačíte si s počítači. O vše ostatní se postaráme my. Vaše data budou bezpečně uložena, spravována a aktualizována na našich cloudových serverech. V případě jakýchkoli poruch je okamžitě opravíme.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás

Aktuality