Reference

 

Jak může být přínosná implementace HR Portálu?

O CPI

CPI Property Group (dále jen „CPI“) je přední česká realitní skupina zabývající se developmentem, investicemi a správou nemovitostí. Skupina působí na českém a slovenském trhu od roku 1992 a své aktivity rozvíjí v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, maloobchodu, hotelů a logistických center.

Počet zaměstnanců:   1 700

V září 2021 nás společnost CPI požádala o osobní setkání a  ukázku našeho řešení HR Portálu. V rámci požadavku na digitalizaci procesů v celé skupině hledalo vedení CPI vhodné řešení i pro oblast řízení lidských zdrojů. Jejich představa zahrnovala jednoduchý a přitom komplexní systém, který bude přístupný i z mobilu a umožní elektronické řízení většiny interních HR procesů.

Dosavadní systém neposkytoval skupině CPI dostatečnou flexibilitu a rozvoj v oblasti digitalizace. Vedení společnosti jsme představili komplexní řešení v podobě HR Portálu, online aplikaci pro kompletní řešení problematiky ročního zúčtování a měsíčních slev na dani (Payminator) a mzdového a personálního systému Nugget SW. Námi navrhované řešení CPI zaujalo a společně jsme definovali další dílčí požadavky na dodatečný individuální vývoj.

V první fázi jsme sestavili pracovní skupinu. Za naši stranu se skládala z projektového manažera, vedoucího implementace, týmu konzultantů, software architekta a týmu vývojářů. Na straně CPI se projektu aktivně účastnili odborníci-garanti jednotlivých řešených oblastí a projektový manažer. Společně jsme připravili a odsouhlasili harmonogram implementace a nastavení systému a také harmonogram vývoje individuálních modifikací.

Implementace

První kontakt: září 2021
Počátek implementace: říjen 2021
Spuštění: leden 2022
Modifikace systému:

  • Fáze 1 – realizace listopad 2021 – únor 2022
  • Fáze 2 – realizace květen 2022 – prosinec 2022

Co si o realizaci projektu myslí Jitka Mácová, HR and Operation Director CPI PG? 
„Systém Nugget SW máme v naší firmě poměrně krátkou dobu, a i když byla implementace náročná kvůli časovému presu a custom požadavkům, díky sehranému týmu kolegů z RSM jsme vše zvládli v požadovaném termínu. Oceňujeme především výbornou uživatelskou podporu a ochotu k dalšímu vývoji systému dle našich potřeb a požadavků. Systém je velice kladně hodnocen nejen od našich hlavních uživatelů, pracovníků HR, ale především od našich zaměstnanců, kteří mají díky tomuto systému veškeré informace na jednom místě a vždy k dispozici. Portál je uživatelsky velmi přívětivý a přehledný a zvládne ho obsluhovat opravdu každý. Největším benefitem s příchodem tohoto systému Nugget SW je však výborná komunikace a podpora ze strany kolegů z RSM, kteří jsou vždy připraveni ochotně pomoci či poradit ve všech situacích. V neposlední řadě je to i celá řada funkcionalit, které systém nabízí a které jsou při zpracování náročné personální i mzdové agendy velkou pomůckou. Díky nim jsme ušetřili nemalé mzdové prostředky.“

 

HR Portál jsme implementovali například u těchto klientů:

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás