Ceník

HR portál můžete pořídit vícero způsoby:

HR Portál jako služba

HR Portál můžete pořídit bez velkých počátečních investic a rizika. Jedná se o variantu „pronájmu“ s tím, že platbu za užívání Portálu rozložíte v čase a celková úhrada se odvíjí od počtu uživatelů a aktivovaných modulů. Jedinou podmínkou této varianty je hosting v rámci našeho cloudového řešení, a to jak HR Portálu, tak Mzdového programu.

Modelový příklad ceny za jednoho uživatele při celkovém počtu 200 uživatelů HR Portálu:

14,70 Kč za uživatele měsíčně, jednorázová náklady na implementaci 22 400 Kč.

V ceně řešení jsou tedy základní funkce HR Portálu za 6,80 Kč (tj. karta Přehled vč. modulu zprávy; Osobní údaje – zahrnující kartu zaměstnance, Osobní údaje podřízených, Výplatní pásky a Dokumenty; modul Reporty) dále volitelný modul Nepřítomnosti v ceně 3,40 Kč a hostingové služby za 5 Kč za jednoho uživatele měsíčně. Volitelně lze přikoupit dvoufaktorové ověřování za 40 000 Kč a Korporátní branding Portálu za 20 000 Kč.

Modelový příklad ceny za jednoho uživatele při celkovém počtu 1 000 uživatelů HR Portálu:

16,95 Kč za uživatele měsíčně, jednorázová náklady na implementaci 44 800 Kč.

V ceně řešení jsou tedy základní funkce HR Portálu za 4,85 Kč (tj. karta Přehled vč. modulu zprávy; Osobní údaje – zahrnující kartu zaměstnance, Osobní údaje podřízených, Výplatní pásky a Dokumenty; modul Reporty) dále volitelné moduly: Tuzemské cestovní příkazy 2,45 Kč, Zahraniční cestovní příkazy 2,45 Kč, Bonusy – základní verze 1,45 Kč. Vstupní dotazník zaměstnance 0,95 Kč, modul Chat 0,30 Kč a hostingové služby za 5 Kč za jednoho uživatele měsíčně. Volitelně lze přikoupit dvoufaktorové ověřování za 40 000 Kč a Korporátní branding Portálu za 30 000 Kč.

Koupě licence k HR Portálu 

V rámci této varianty se výsledná cena sestává ze tří částí. 1. Jednorázově zakoupíte licence k HR Portálu, přičemž výsledná cena za licence se odvíjí od vybraných modulů a počtu zaměstnanců, pro které plánujete portál zakoupit. 2. implementace HR portálu a 3. úhrada roční podpory.

V případě koupě licence k HR Portálu může být jak HR Portál, tak mzdový software Nugget provozován jak na Vašich serverech, tak v našem cloudu.

Pokud máte zájem o nezávaznou kalkulaci neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Naše další řešení

Mzdy

Číslům a výplatním páskám rozumíme jako málokdo. Nechte za sebe pracovat náš program. Přesně, přehledně, spolehlivě.

Personalistika

Zaměstnanec není jen soubor archivovaných dokumentů. Je to člověk se svými potřebami, vlastnostmi a specifiky.

Řízení lidských zdrojů

Udržet a uřídit organizační strukturu někdy není jen tak.

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Získejte licenci Nugget SW do svého vlastnictví a využívejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací – v případě změny související legislativy se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu software? Pronajměte si licenci na Nugget SW a využívejte veškeré jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem nemusíte řešit hardware ani “úložné prostory”, vystačíte si se svými počítači. Vše ostatní jde za námi. Vaše data budeme na našich cloudových serverech bezpečně uchovávat, spravovat i aktualizovat. V případě jakéhokoli zádrhelu obratem zajistíme nápravu.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás

Aktuality