O HR Portálu

Přesuňte maximum personální agendy online a zjednodušte práci s personálními daty sobě i svým zaměstnancům. Ušetříte drahocenný čas i fůru papírů.

HR Portál je moderní a uživatelsky přívětivý program, díky kterému budou mít vaši zaměstnanci pohodlný přístup ke svým personálním datům kdykoliv bude potřeba. Vedoucím pracovníkům nabízí přehledné rozhraní pro práci s daty a událostmi jejich podřízených. To vše jednoduše online, z počítače i mobilu.

Proč si vybrat náš Portál?

  • Prokazatelná úspora firemních nákladů a omezení papírování a související fyzické archivace.
  • Růst efektivity a eliminace chybovosti a ztrát důležitých dokumentů.
  • Komplexní propojení s mzdovým a personálním systémem Nugget SW.
  • Snadné sdílení HR informací napříč firmou bez zbytečného a zdlouhavého hledání.
  • Maximální flexibilita díky výběru z celé řady modulů a individuálním úpravám na míru, včetně přizpůsobení firemní grafice.
  • Pohodlné řešení pro malé firmy s pár zaměstnanci i velké korporace se stovkami lidí – podívejte se na naše reference.
  • Bezpečné rozhraní pro řešení personální agendy online. Rychle, pružně, jednoduše, odkudkoliv – z počítače v kanceláři, z notebooku doma v kuchyni i z mobilu na cestách.
  • Jednoduché a intuitivní ovládání pro každého. Na desktopu i v mobilu.
  • Přehledná evidence a správa „koloběhu“ zaměstnance firmou – od onboardingu přes přesuny napříč pozicemi až po případné ukončení pracovního poměru.
  • Jedná se o uživatelsky přátelské a GDPR bezpečné řešení, kde důležitá data již nejsou posílána e-mailem, ale jsou uložena v chráněném prostředí.

Napsali o nás:
Digitalizujte svou HR agendu a šetřete čas, zdroje i planetu
Digitalizací personální agendy k vyšším úsporám i efektivitě napříč firmou

Přesvědčte se sami a seznamte se s HR Portálem:

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Pořiďte si licenci Nugget SW a používejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací. V případě změny v legislativě se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu softwaru? Pronajměte si licenci softwaru Nugget SW a využívejte všechny jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem se nemusíte starat o hardware ani o "úložný prostor", vystačíte si s počítači. O vše ostatní se postaráme my. Vaše data budou bezpečně uložena, spravována a aktualizována na našich cloudových serverech. V případě jakýchkoli poruch je okamžitě opravíme.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás

Aktuality