HR Portál

Přesuňte maximum personální agendy online a zjednodušte práci s personálními daty sobě i svým zaměstnancům. Ušetříte drahocenný čas i fůru papírů.

HR Portál je moderní a uživatelsky přívětivý program, díky kterému budou mít vaši zaměstnanci pohodlný přístup ke svým personálním datům kdykoliv bude potřeba. Vedoucím pracovníkům nabízí přehledné rozhraní pro práci s daty a událostmi jejich podřízených. To vše jednoduše online, z počítače i mobilu.

Proč si vybrat náš Portál?

  • Prokazatelná úspora firemních nákladů a omezení papírování a související fyzické archivace.
  • Růst efektivity a eliminace chybovosti a ztrát důležitých dokumentů.
  • Snadné sdílení HR informací napříč firmou bez zbytečného a zdlouhavého hledání.
  • Maximální flexibilita díky výběru z celé řady modulů a individuálním úpravám na míru, včetně přizpůsobení firemní grafice.
  • Pohodlné řešení pro malé firmy s pár zaměstnanci i velké korporace se stovkami lidí – podívejte se na naše reference.
  • Bezpečné rozhraní pro řešení personální agendy online. Rychle, pružně, jednoduše, odkudkoliv – z počítače v kanceláři, z notebooku doma v kuchyni i z mobilu na cestách.
  • Jednoduché a intuitivní ovládání pro každého. Na desktopu i v mobilu.
  • Přehledná evidence a správa „koloběhu/flow“ zaměstnance firmou – od onboardingu přes přesuny napříč pozicemi až případné ukončení pracovního poměru.

Přesvědčte se sami a seznamte se s HR Portálem:

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Získejte licenci Nugget SW do svého vlastnictví a využívejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací – v případě změny související legislativy se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu software? Pronajměte si licenci na Nugget SW a využívejte veškeré jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem nemusíte řešit hardware ani “úložné prostory”, vystačíte si se svými počítači. Vše ostatní jde za námi. Vaše data budeme na našich cloudových serverech bezpečně uchovávat, spravovat i aktualizovat. V případě jakéhokoli zádrhelu obratem zajistíme nápravu.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás

Aktuality