Záchranný kruh

AKUTNÍ VÝPADEK KAPACIT MZDOVÉ ÚČETNÍ? NUGGET VÁS ZACHRÁNÍ!

Postihl vás nečekaný výpadek kapacit v účetním týmu a hrozí vám, že zaměstnanci nedostanou své výplaty včas, protože je u vás nemá kdo spočítat? Potřebujete situaci co nejrychleji vyřešit a mzdy někomu svěřit, ale bojíte se, že to bude na úkor kvality? Není třeba! Jsme tu pro vás a nabízíme vám záchranný kruh v podobě dočasného převzetí výpočtu vašich mezd. Díky našemu stabilnímu, zkušenému a vysoce profesionálnímu týmu budete mít jistotu, že vše bude precizně zpracováno, v souladu s vašimi podklady a aktuální českou či slovenskou legislativou. Jakmile bude váš účetní tým opět kompletní/v plné síle, předáme celou agendu zpět do jejich rukou.

Mzdovému outsourcingu se v Nuggetu věnujeme již 15 let a měsíčně takto počítáme na 10 tisíc výplat pro 40 společností napříč obory. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se mzdovou agendou pomůžeme i vám.

Maximálně spolehlivý mzdový a personální systém s třicetiletou tradicí. Bez zbytečného čekání se přizpůsobí veškerým vašim požadavkům, flexibilně reaguje na legislativní novinky a změny u nás i na Slovensku a nabízí špičkovou zákaznickou podporu. Nugget SW vás nenechá na holičkách.

Naše další řešení

Personalistika

Zaměstnanec není jen soubor archivovaných dokumentů. Je to člověk se svými potřebami, vlastnostmi a specifiky.

Řízení lidských zdrojů

Udržet a uřídit organizační strukturu někdy není jen tak.

HR Portál

Zjednodušte sobě a svým zaměstnancům práci s personálními daty a kontrolu nad událostmi.

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Získejte licenci Nugget SW do svého vlastnictví a využívejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací – v případě změny související legislativy se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu software? Pronajměte si licenci na Nugget SW a využívejte veškeré jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem nemusíte řešit hardware ani “úložné prostory”, vystačíte si se svými počítači. Vše ostatní jde za námi. Vaše data budeme na našich cloudových serverech bezpečně uchovávat, spravovat i aktualizovat. V případě jakéhokoli zádrhelu obratem zajistíme nápravu.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás

Aktuality pro mzdové systémy