Integrace Nugget SW
s dalšími systémy

Nugget SW vyniká řadou vlastností a funkcionalit, které jej dlouhodobě řadí do absolutní špičky mezi mzdovými a personálními systémy. Není to jen o kvalitě systému jako takového, ale například i o kvalitním a dostupném zákaznickém servisu.

Ten totiž uživatelé často ocení daleko více než speciální možnosti v rámci funkcí software. Dalšími důležitými aspekty jsou i možnosti integrace systému do podnikového ERP či napojení na další systémy, které společnosti používá. Ve všech výše zmíněných oblastech je Nugget výjimečný.

Náš systém umožňuje napojení na:

Mezi nejdůležitější účetní systémy, na které je Nugget napojen, patří:

  • Logo firmy SAP
  • Logo firmy Scala

Historicky jsme propojeni také s Movex, J. D. Edwards, S21, BAAN, BPICS, MAPICS, CODA, ABRA, Portolan, Gordic, Flex, Orsoft a několika desítkami dalších, často ojedinělých řešení.

  • Propojení personální databáze
  • Import měsíčních dat
    • A řada dalších systémů

Dále nabízíme i specifická propojení na míru, například pro systém Eskon přenos E-neschopenek ze mzdového systému do docházky.

  • Logo firmy SAP

Jsme schopni pro vás Nugget SW propojit s téměř jakýmkoliv HR systémem. Umíme připravit i zcela unikátní řešení na základě dat, která je HR systém schopen poskytnout.

  • Logo firmy SAP

Dále pak v podstatě jakékoli řešení, které dokáže používat naši databázi (resp. přes MS SQL) jako zdroj dat (např. datové sklady typu Power BI).

V základním řešení Nugget SW jsou obsaženy veškeré požívané formáty bank působících v ČR, zahraniční banky standardně SEPA formátem, případně nabízíme zákaznické modifikace.

Nugget SW mimo jiné umí generovat soubory pro Sodexo.

Naše další řešení

Personalistika

Zaměstnanec není jen soubor archivovaných dokumentů. Je to člověk se svými potřebami, vlastnostmi a specifiky.

Řízení lidských zdrojů

Udržet a uřídit organizační strukturu někdy není jen tak.

Portál pro zaměstnance

Zjednodušte sobě a svým zaměstnancům práci s personálními daty a kontrolu nad událostmi.

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Získejte licenci Nugget SW do svého vlastnictví a využívejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací – v případě změny související legislativy se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu software? Pronajměte si licenci na Nugget SW a využívejte veškeré jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem nemusíte řešit hardware ani “úložné prostory”, vystačíte si se svými počítači. Vše ostatní jde za námi. Vaše data budeme na našich cloudových serverech bezpečně uchovávat, spravovat i aktualizovat. V případě jakéhokoli zádrhelu obratem zajistíme nápravu.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás