Najdete nás na adrese:

RSM Payroll Solutions CZ s.r.o.
Amazon Court
Karolinská 661
186 00  Praha 8

  Máte zájem o Nugget? Napište nám

  Jsme tu pro vás

  Marta Rosová

  Marta Rosová

  Head of Nugget SW

  marta.rosova@rsm.cz
  +420 702 035 541

  Marta je „hlavou“ celého Nugget týmu. Má za sebou mnohaleté zkušenosti v rámci mateřské společnosti RSM a zároveň moc dobře ví, jak úspěšně vést velký softwarový projekt. Stará se o to, aby v Nuggetu vše běželo jako po másle – od vývoje nových funkcionalit softwaru, přes funkční tým a zákaznickou linku, až po plnou spokojenost všech klientů, na které jí velmi záleží. Budete-li jako klient cokoliv potřebovat vyřešit, můžete se na ni kdykoliv obrátit.

  Jiří Šrámek

  Jiří Šrámek

  Sales Department

  jiri.sramek@rsm.cz
  +420 777 566 672

  Jirka je týmová „mladá krev“ a má na starosti především nové zájemce o náš software. Kromě pozice obchodníka má za sebou i bohaté lektorské zkušenosti a práci v personalistice. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, Jirka za vámi přijede a probere s vámi veškeré náležitosti, včetně těch nejmenších detailů, a postará se o to, aby se vše rozjelo k vaší plné spokojenosti.

  Pavel Stárek

  Pavel Stárek

  Sales Department

  pavel.starek@rsm.cz
  +420 602 311 097

  Pavel je tu s Nuggetem již od úplného začátku, je totiž jedním ze zakládajících společníků firmy. Díky mnohaletým zkušenostem velmi dobře zná všechny stávající klienty a stará se o to, aby byli s naším řešením vždy maximálně spokojeni. Rozhodnete-li se v průběhu spolupráce s námi pro nějaké úpravy či rozšíření služeb, je pro vás Pavel tím pravým kontaktem.