Kontakty

Najdete nás na adrese:

RSM Payroll Solutions CZ s.r.o.
Amazon Court
Karolinská 661
186 00  Praha 8

  • Tel: (+420) 226 219 000

Máte zájem o Nugget? Napište nám

Jsme tu pro vás

Marta Rosová

Marta Rosová

Head of Software division Nugget

marta.rosova@rsm.cz
+420 607 085 708

Marta je „hlavou“ celého Nugget týmu. Má za sebou mnohaleté zkušenosti v rámci mateřské společnosti RSM a zároveň moc dobře ví, jak úspěšně vést velký softwarový projekt. Stará se o to, aby v Nuggetu vše běželo jako po másle – od vývoje nových funkcionalit softwaru, přes funkční tým a zákaznickou linku, až po plnou spokojenost všech klientů, na které jí velmi záleží. Budete-li jako klient cokoliv potřebovat vyřešit, můžete se na ni kdykoliv obrátit.

Jiří Šrámek

Jiří Šrámek

Sales Department

jiri.sramek@rsm.cz
+420 777 566 672

Jirka je týmová „mladá krev“ a má na starosti především nové zájemce o náš software. Kromě pozice obchodníka má za sebou i bohaté lektorské zkušenosti a práci v personalistice. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, Jirka za vámi přijede a probere s vámi veškeré náležitosti, včetně těch nejmenších detailů, a postará se o to, aby se vše rozjelo k vaší plné spokojenosti.

Pavel Stárek

Pavel Stárek

Sales Department

pavel.starek@rsm.cz
+420 602 311 097

Pavel je tu s Nuggetem již od úplného začátku, je totiž jedním ze zakládajících společníků firmy. Díky mnohaletým zkušenostem velmi dobře zná všechny stávající klienty a stará se o to, aby byli s naším řešením vždy maximálně spokojeni. Rozhodnete-li se v průběhu spolupráce s námi pro nějaké úpravy či rozšíření služeb, je pro vás Pavel tím pravým kontaktem.

O nás

Mzdy a jejich systémy jsou naším denním chlebem již téměř třicet let. A stále nás to baví.

Jsme společnost založená v roce 1992. Specializujeme se na vývoj a dodávku vlastního SW pro zpracování mezd, personalistiky a řízení lidských zdrojů.

Náš tým tvoří zkušení vývojáři, konzultanti, mzdové účetní a personalisté. Klademe důraz na individuální péči o zákazníka a uživatele. Poskytujeme rozsáhlou podporu, konkrétní situace vždy řešíme přímo a s osobním přístupem.

Od založení společnosti byly v nabídce verze pro počítač IBM AS/400 pod operačním systémem OS/400 a verze NUGGET/PC pod operačním systémem MS DOS. Většina zákazníků postupně přešla na současnou verzi Client/Server pod Windows.

Splňujeme standardy ISAE 3402 (evropský ekv. U.S.A. standardu SAS70) a ISO27001. Dodržujeme povinnosti vyplývající z nařízení EU k ochraně osobních údajů známé jako GDPR.

Od 25. července 2019 došlo ke koupi 100% podílu společnosti Nugget SW, nyní RSM Payroll Solutions CZ, společností RSM CZ. Ta díky tomu výrazně posílila v oblasti komplexního mzdového poradenství.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás