Najdete nás na adrese:

RSM Payroll Solutions CZ s.r.o.
Amazon Court
Karolinská 661
186 00  Praha 8

  Máte zájem o Nugget? Napište nám

  Jsme tu pro vás

  Marta Rosová

  Marta Rosová

  Head of Nugget SW

  marta.rosova@rsm.cz
  +420 702 035 541

  Marta je „hlavou“ celého Nugget týmu. Má za sebou mnohaleté zkušenosti v rámci mateřské společnosti RSM a zároveň moc dobře ví, jak úspěšně vést velký softwarový projekt. Stará se o to, aby v Nuggetu vše běželo jako po másle – od vývoje nových funkcionalit softwaru, přes funkční tým a zákaznickou linku, až po plnou spokojenost všech klientů, na které jí velmi záleží. Budete-li jako klient cokoliv potřebovat vyřešit, můžete se na ni kdykoliv obrátit.

  Jiří Šrámek

  Jiří Šrámek

  Sales Department

  jiri.sramek@rsm.cz
  +420 777 566 672

  Jirka je týmová „mladá krev“ a má na starosti především nové zájemce o náš software. Kromě pozice obchodníka má za sebou i bohaté lektorské zkušenosti a práci v personalistice. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, Jirka za vámi přijede a probere s vámi veškeré náležitosti, včetně těch nejmenších detailů, a postará se o to, aby se vše rozjelo k vaší plné spokojenosti.

  Pavel Stárek

  Pavel Stárek

  Sales Department

  pavel.starek@rsm.cz
  +420 602 311 097

  Pavel je tu s Nuggetem již od úplného začátku, je totiž jedním ze zakládajících společníků firmy. Díky mnohaletým zkušenostem velmi dobře zná všechny stávající klienty a stará se o to, aby byli s naším řešením vždy maximálně spokojeni. Rozhodnete-li se v průběhu spolupráce s námi pro nějaké úpravy či rozšíření služeb, je pro vás Pavel tím pravým kontaktem.

  O nás

  Maximálně spolehlivý mzdový
  a personální systém s třicetiletou tradicí.

  Bez zbytečného čekání se přizpůsobí veškerým vašim požadavkům, flexibilně reaguje na legislativní novinky a změny u nás i na Slovensku a nabízí špičkovou zákaznickou podporu. Nugget SW vás nenechá na holičkách.

  Jsme společnost založená v roce 1992. Specializujeme se na vývoj a dodávku vlastního SW pro zpracování mezd, personalistiky a řízení lidských zdrojů.

  Náš tým tvoří zkušení vývojáři, konzultanti, mzdové účetní a personalisté. Klademe důraz na individuální péči o zákazníka a uživatele. Poskytujeme rozsáhlou podporu, konkrétní situace vždy řešíme přímo a s osobním přístupem.

  Splňujeme standardy ISAE 3402 (evropský ekv. U.S.A. standardu SAS70) a ISO27001. Dodržujeme povinnosti vyplývající z nařízení EU k ochraně osobních údajů známé jako GDPR.

  Od 25. července 2019 došlo ke koupi 100% podílu společnosti Nugget SW, nyní RSM Payroll Solutions CZ, společností RSM CZ. Ta díky tomu výrazně posílila v oblasti komplexního mzdového poradenství.

  Mzdový systém NUGGET SW - kontakty

  Zaujali jsme vás?​

  Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

  Kontaktujte nás

  Aktuality