Nugget SW

Bez zbytečného čekání se přizpůsobí veškerým vašim požadavkům, flexibilně reaguje na legislativní novinky a změny u nás i na Slovensku a nabízí špičkovou zákaznickou podporu. Nugget SW vás nenechá na holičkách.

Od roku 1992 se specializujeme na vývoj a dodávku vlastního SW pro zpracování mezd, personalistiky a řízení lidských zdrojů.

Náš tým tvoří zkušení vývojáři, konzultanti, mzdové účetní a personalisté. Klademe důraz na individuální péči o zákazníka a uživatele. Poskytujeme rozsáhlou podporu, konkrétní situace vždy řešíme přímo a s osobním přístupem.

Splňujeme standardy ISAE 3402 (evropský ekv. U.S.A. standardu SAS70) a ISO27001. Dodržujeme povinnosti vyplývající z nařízení EU k ochraně osobních údajů známé jako GDPR.

Od 25. července 2019 došlo ke koupi 100% podílu společnosti Nugget SW, nyní RSM Payroll Solutions CZ, společností RSM CZ. Ta díky tomu výrazně posílila v oblasti komplexního mzdového poradenství.

Mzdový systém NUGGET SW - kontakty

Individuální přístup

Život umí být nevypočitatelný. Náš software díky automatizaci zvládne počítat s jakoukoliv změnou, kterou život připraví.

Rychlost implementace

Nejpozději za šest týdnů od objednání počítáte naostro.

Bezpečnost

Systém neumožňuje neoprávněný přístup či zásah do datové základny. Za žádných okolností.

Historie i budoucnost

Máme 30 let zkušeností s největšími firmami napříč obory. Své znalosti a dovednosti každý den rozšiřujeme a doplňujeme.

Adaptace

V oblasti právních předpisů rychle reagujeme na změny v české i slovenské legislativě. (Rychleji než byste řekli „mzda“.)

Zázemí, zodpovědnost, stabilita, jistota

Máme hluboké kořeny a pevný základ. Naši zákazníci vědí, že se o nás mohou vždy opřít.

Vašim potřebám na míru

Nákup licence

Pořiďte si licenci Nugget SW a používejte ji tak dlouho, jak budete potřebovat. Nákupem získáte veškeré výhody softwaru, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací. V případě změny v legislativě se software novinkám automaticky přizpůsobí.

Pronájem licence

Nechcete nebo nemůžete jednorázově investovat do nákupu softwaru? Pronajměte si licenci softwaru Nugget SW a využívejte všechny jeho výhody, včetně pravidelných právních a mzdových aktualizací.

Hostingové služby

S naším softwarem se nemusíte starat o hardware ani o "úložný prostor", vystačíte si s počítači. O vše ostatní se postaráme my. Vaše data budou bezpečně uložena, spravována a aktualizována na našich cloudových serverech. V případě jakýchkoli poruch je okamžitě opravíme.

Dodatečné služby

Services Image

Hotlinka

Náš systém je spolehlivý a přehledný, ale každý občas potřebuje poradit. Odborníci na zákaznické lince vám jsou k dispozici každý den od 8 do 16 hodin.

Školení

Připravíme a zajistíme pro vás veškerá školení související s instalací, obsluhou a dalšími specifiky našeho systému. Individuálně, flexibilně, srozumitelně.

Záchranný kruh

V případě výpadku stávající mzdové účetní naskočíme i do rozpracovaných mezd a dokončíme jejich zpracování.

Zaujali jsme vás?​

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku.

Kontaktujte nás