HR Portál jako služba (SAAS)

Ušetřete náklady, zjednodušte procesy a získejte větší kontrolu nad Vaší personální agendou!

Představujeme Vám revoluční řešení: HR Portál jako službu (SAAS)! Nechte naši technologii pracovat pro Vás a zapomeňte na zdlouhavé procesy spojené s nákupem nového softwaru. Už nemusíte mít starosti s nákupem ani instalací softwaru. Díky nám se zbavíte starostí s tradičním licenčním modelem, kde jste platili za licence, technickou infrastrukturu a podporu systému.

S námi využijete SAAS (software jako služba) model, který Vám umožní platit pouze za to, co skutečně využíváte. Implementace je rychlá a snadná a po jejím dokončení budete platit pouze za každého uživatele ve formě měsíčního poplatku.

Kromě finanční úspory nabízí náš HR Portál mnoho dalších výhod.

Jde o moderní a uživatelsky přívětivý software, který umožňuje efektivně řídit personální agendy online. Díky našemu portálu ušetříte nejen čas, ale také spoustu papíru. Vaši zaměstnanci získají pohodlný přístup ke svým personálním datům kdykoliv a odkudkoliv. Vedoucí pracovníci budou mít k dispozici přehledné rozhraní pro práci s daty a událostmi svých podřízených. A to vše na jednom místě, dostupné prostřednictvím počítače i mobilu.

 

Více o HR Portálu zde.