NUGGET SW ve spolupráci se Signi

V oblasti HR – v našem případě zejména přes modul Personalistika – vzniká velké množství dokumentů. Aktuální řešení obvykle znamená tisk dokumentu a následné zajištění podpisů všech stran. To je běžný a nejčastější postup, nicméně díky čím dál větší tlak na efektivitu a snížení nákladů na poštovné je digitalizace v tomto ohledu stále žádanější.

Představte si, že jste najednou schopni uzavřít většinu dokumentů prakticky obratem, na výsledné efektivitě procesů se to pochopitelně projeví. I proto máme velkou radost z naší nejnovější integrace – tentokrát se společností Signi, která zrychluje byznys díky elektronickému podpisu a může se pochlubit celou řadou významných referencí.

 Mzdový a personální systém NUGGET SW nabízí celou řadu modulů, díky nimž můžete hravě zpracovat celou svou agendu v oblasti HR – od počítání a výplaty mezd až po management zaměstnanců. Integrace elektronického podpisu nám pak dává opravdu velký smysl, protože najednou můžete výsledné dokumenty podepisovat na stejném místě, kde jste je i vytvořili.

Jak propojení se Signi vypadá v praxi? To zjistíte ZDE