Topíte se ve mzdách? NUGGET vás zachrání!

Máte pocit, že váš mzdový software vám práci spíš přidělává, než aby ji šetřil? Nereflektuje specifické požadavky a potřeby vaší společnosti? Máte náhlý nebo dokonce dlouhodobý výpadek kapacit v účetním týmu, který potřebujete elegantně a rychle vyřešit? Nevěšte hlavu, jsme tu pro vás a nabízíme vám záchranný kruh v podobě rychlého přechodu na náš personální a mzdový systém Nugget. Nezáleží na tom, ve které části roku za námi přijdete, my jsme připraveni vaše mzdy zachránit a spočítat je za vás!

Jednou z našich velkých výhod je rychlost – do čtyř, nejpozději šesti týdnů od objednání bude software připraven k ostrému provozu. Do té doby vám rádi zajistíme ruční zpracování vašich mezd – v případě výpadku stávajícího systému či mzdové účetní jsme schopni flexibilně naskočit i do rozpracovaných mezd a dodělat je. V průběhu implementace systému zároveň proškolíme vaše mzdové účetní tak, aby po dokončení celého procesu mohly rovnou začít s programem pracovat.

Díky téměř třiceti letům zkušeností, stabilnímu zázemí a vysoce profesionálnímu týmu vám zajistíme přesnou a flexibilní implementaci veškerých vámi požadovaných funkcionalit, samozřejmostí je i průběžná aktualizace systému o veškeré případné legislativní novinky, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Kromě toho průběžně vylepšujeme stávající nastavení a přinášíme nové funkcionality tak, aby pro vás práce s Nuggetem byla co nejjednodušší a přinášela vám co nejvyšší přidanou hodnotu.

Přidejte se ke stovkám lokálních i mezinárodních společností napříč obory a využívejte veškerých výhod mzdového a personálního systému Nugget.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s vaší mzdovou agendou!

Jiří Šrámek - Nugget SWJiří Šrámek, Sales Department
jiri.sramek@rsm.cz
+420 777 566 672

 

 

Pavel Stárek - Nugget SWPavel Stárek, Sales Department
pavel.starek@rsm.cz
+420 602 311 097