Topíte se v připravovaných změnách ve mzdách? NUGGET vás zachrání!

Nejste si jistí, že vaše systémy včas zvládnou chystané legislativní změny? Nezoufejte, s Nuggetem není pozdě! My jsme připraveni a rádi vám hodíme záchranný kruh. Nezáleží na tom, kdy za námi přijdete, vaše mzdy zachráníme a spočítáme je za vás!

Rok 2021 bude ve znamení řady legislativních novinek v oblasti mezd, včetně tak zásadních změn, jakými jsou zavedení hodinové dovolené (odkaz na NL) nebo plánované zrušení superhrubé mzdy. Veškeré tyto změny bude třeba včas a kvalitně implementovat do personálních a mzdových systémů. Některé z avizovaných novinek však stále nemají svou finální podobu, což může znamenat komplikace a zpoždění…

Bojíte se, že právě váš software tyto změny na poslední chvíli nezvládne a vy v lednu nebudete připraveni? Není třeba! Jsme tu pro vás a nabízíme vám záchranný kruh v podobě rychlého přechodu na náš personální a mzdový systém Nugget. Díky mnohaletým zkušenostem a vysoce profesionálnímu týmu vám zajistíme flexibilní a přesnou implementaci veškerých novinek. A kdyby z jakéhokoliv důvodu nebylo možné v lednu spustit plnohodnotný ostrý provoz, zajistíme vám ruční zpracování mezd tak, abyste měli jistotu, že vaše lednové výplaty budou přesně podle nových pravidel.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s vaší mzdovou agendou!