Pozvánka na Webinář: Mzdové rozpočty

Šetřete svůj čas (a zdroje) a využívejte mzdový systém Nugget SW na maximum!

Rádi bychom vám představili modul Mzdové rozpočty.

Cílem plánování mzdových prostředků je na základě známých skutečností nasimulovat výdaje potřebné k pokrytí mzdových nákladů následujícího fiskálního roku.

V rámci plánování je nejen možné vytvořit rozpočet mzdových nákladů na nové účetní období, ale také sledovat plnění tohoto rozpočtu. V neposlední řadě slouží vytvořený rozpočet jako podklad pro manažerské plánování a rozhodování v oblasti personalistiky a mezd.

Na webináři se dozvíte:

  • Jak vytvořit plánovací knihovnu
  • Jak naplánovat budoucí náklady na základě již známých dat z předchozího období
  • Jak vstupní data nakonfigurovat, aby odpovídala novým firemním parametrům pro budoucí období (např. plánovaná valorizace mezd, změna headcountu, nové mzdové složky či změna jejich parametrů apod.)
  • Jaké výstupy je možné vygenerovat.

Máte zájem? Přihlaste se!

Předpokládaná délka webináře zdarma je 60 minut (v závislosti na počtu účastníků a dotazů). Webinář proběhne na platformě Microsoft Teams. Odkaz vám bude zaslaný spolu s potvrzením účasti.

I přestože je webinář zdarma, přihlášení je závazné. V případě, že se vám vybraný termín nakonec nebude hodit, můžete svou přihlášku bezplatně přesunout (bude-li to kapacitně možné) do 24 hodin před začátkem školení. V tomto případě nás, prosím, kontaktujte na email katerina.rusova@rsm.cz a do předmětu uveďte „Nový termín školení Nugget“. Děkujeme za pochopení.

Webinář se bude konat za účasti min. 3 osob.