Pět věcí, které byste měli vědět o přechodu na Nugget SOA

V poslední době jsme od Vás, našich klientů, zaznamenali řadu dotazů souvisejících s existencí dvou verzí našeho systému Nugget. Níže jsme pro Vás proto připravili několik krátkých bodů, které shrnují to nejdůležitější, co byste o obou verzích softwaru a případném přechodu na „nový“ Nugget měli vědět 😊

Nepřetržitá podpora a aktualizace (C/S verze)

Zaznamenali jsme několik dotazů na téma podpory C/S verze Nugget SW. Nemusíte se ničeho obávat, legislativní aktualizace této verze i nadále pokračují v plném rozsahu a minimálně po dobu dalších dvou až tří let pokračovat budou, a to i přesto, že nová verze Nugget SW pod označením SOA je dostupná již od roku 2015.

Jeden software, dvě verze

Během diskusí s uživateli našeho systému jsme narazili na mýtus, že SOA verze je zcela nový software, který nahrazuje Vámi používaný Nugget SW ve verzi C/S. Není tomu tak. Nugget SOA je zásadním způsobem vylepšená verze C/S. I přes řadu novinek však zůstává zachována logika menu i dat, kterou dobře znáte, takže přechod mezi oběma verzemi zvládne uživatel během jednoho dne.

Přechod bez rizika

Přechod na novější Nugget ve verzi SOA je pro Vás nejen výhodný a bezproblémový, ale díky stejné logice a společnému jádru můžete používat obě verze systému najednou, a tedy např. při prvním zpracování mezd v nové verzi jste schopni kdykoli spustit verzi starou a ujistit se, že vše bylo zpracováno tak, jak mělo být a jak jste zvyklí.

Nové funkce pro Váš jednodušší život

Mezi hlavní výhody SOA verze patří: vyšší stabilita systému, práce s více okny najednou, generování a odesílání sestav úřadům se kterými komunikujete, výrazně zjednodušená práce se statistikami a query, vylepšené exporty do excelu a mnoho dalšího…

Stabilně a bezpečně

Pro komunikaci klienta se serverem využívá systém moderní technologii webových služeb, která nevyžaduje trvalé spojení klienta se serverem a není tak citlivá na případné výpadky sítě. Komunikaci lze efektivně směrovat na konkrétní porty a ochránit šifrováním.

Na všechny případné otázky Vám rád odpoví náš obchodní tým:

Jiří Šrámek - Nugget SWJiří Šrámek, Sales Department
jiri.sramek@rsm.cz
+420 777 566 672

 

 

Pavel Stárek - Nugget SWPavel Stárek, Sales Department
pavel.starek@rsm.cz
+420 602 311 097

 

 

Máte zájem dozvědět se více o SOA verzi Nugget SW?

Tak právě pro Vás spouštíme každý pátek (od 6. listopadu 2020) online webináře, kde Vám novou verzi představíme. Rezervujte si své místo přes formulář níže a přesvědčte se, že SOA je budoucnosti zpracování mezd a personalistiky!

Webináře budou probíhat každý pátek od 13 hodin, a to až do konce roku 2020. Předpokládaná délka jednoho webináře je 45 minut (v závislosti na počtu účastníků a dotazů).

Webináře proběhnou v českém jazyce a jsou pro Vás zdarma. Kapacita je omezena na 10 účastníků.