Nugget SW se mění na RSM Payroll Solutions CZ

Společnost RSM CZ a.s. koupila 100% podíl ve firmě Nugget SW s.r.o., specializující se na mzdový outsourcing a vývoj softwaru pro zpracování mezd, personalistiky a řízení lidských zdrojů, v červenci minulého roku.

Monika Marečková, předsedkyně představenstva společnosti RSM CZ a jednatelka RSM Payroll Solutions CZ, k tomu dodává: „Jak jsme avizovali již při koupi Nugget SW – společnost chceme nadále rozvíjet. A právě díky začlenění do sítě RSM chceme ujistit naše klienty, že mohou Nugget SW, jako produktu, nadále věřit. Naše služby budeme nabízet ve standardu a kvalitě RSM, s velkým důrazem na bezpečnost zpracovávaných dat.

Tímto krokem také opět dáváme najevo, že ve značku RSM věříme, chceme ji na českém a slovenském trhu silně podporovat a rozvíjet a klientům nabízet profesionální služby s celosvětovým přesahem.“.

Společnosti RSM v České republice představují tým více než 240 odborníků, čímž se řadí mezi největší poradenské firmy na trhu.

SPOLU S NÁZVEM MĚNÍ SPOLEČNOST I SVÉ SÍDLO A KONTAKTY:

  • Sídlo: Amazon Court, Karolinská 661/4, Praha 8
  • Telefon: +420 226 219 000
  • Hotline: +420 224 916 610
  • E-mail: info@rsm.cz

Ostatní údaje zůstávají beze změny.

O RSM CZ

RSM v České republice a na Slovensku patří do mezinárodní sítě nezávislých poradenských společností RSM International, označované jako RSM. Síť má v současnosti ve 116 zemích světa 750 kanceláří a 41 000 zaměstnanců. S ohledem na působnost největších členských společností je RSM International známá především v Severní Americe a Asii, v Evropě pak ve Velké Británii. Díky vzájemné spolupráci společností jsme proto schopni poskytovat celou řadu poradenských služeb klientům jak na lokálních, tak i mezinárodních trzích. Více o síti RSM International na www.rsm.global.

RSM CZ poskytuje komplexní poradenské služby v oblasti jak daní, účetního a mzdového poradenství, oceňování a management consultingu, tak fúzí a akvizic a trustových služeb. Zároveň se zaměřuje i na IT služby v oblasti bezpečnosti, cloud computingu, ERP řešení, IT infrastruktury a outsourcingu a softwarového developmentu. Nově nabízí i mzdový systém Nugget SW.