Nugget SW a PowerKey: spolupráce pro to nejlepší řešení na míru vaší společnosti!

Integrace, 2v1, 3v1… all-in-one řešení jsou velmi populární napříč odvětvími, IT nevyjímaje. Obzvlášť dojde-li na výběrové řízení v korporaci, jsou nabídky, ve kterých jeden dodavatel nabídne vše poptávané, velkým lákadlem. Na první pohled jednoduché a elegantní řešení ale často funguje na principu „něco za něco“. A to „něco“ často bývá kvalita některé z poskytovaných služeb – je zcela logické, že jedna firma většinou není tím největším odborníkem na řadů různých, často zcela odlišných programů. Může tak buď nabízet „jen“ své specializované řešení, nebo navázat spolupráci s dalším odborníkem a nabízet komplexní produkt. A tuto cestu jsme zvolili i my v Nuggetu. Za téměř tři desítky let své existence se náš mzdový a personální systém stal špičkou ve svém oboru. Nugget SW neustále vylepšujeme a přidáváme nové funkcionality v oblasti mezd, personalistiky a řízení lidských zdrojů, ale nevyvíjíme vlastní docházkový systém. V této oblasti jsme se totiž spojili s partnerem, který má na poli docházkových systémů mnohaleté nedocenitelné zkušenosti – s programem PowerKey od společnosti Advent.

Smluvně se sice jedná o dva různé produkty, ale díky úzké spolupráci můžeme našim klientům nabídnout jednoduchou administrativu, implementaci i správu a zároveň špičkovou kvalitu na míru. Oba systémy patří mezi několika desetiletími prověřené špičky na trhu a díky zkušenostem, vysoké variabilitě a důrazu na individuální přístup dokážou splnit i specifické a náročné požadavky jednotlivých klientů.

Společným cílem Nuggetu a PowerKey není jen úspěšná implementace a propojení obou řešení u zákazníka, ale také maximální přizpůsobení se jeho potřebám a efektivní fungování celého „balíku“, včetně dostupného poradenství a servisu. Každá ze společností se primárně věnuje oblasti, na kterou je odborníkem, ale zároveň se dostatečně orientuje i ve druhém ze systémů, což zajišťuje maximální možnou efektivitu– nejen chodu obou systémů, ale i v případě servisu či oprav. Důkazem je více než 40 úspěšných společných implementací mzdového a personálního a docházkového systému ve společnostech napříč odvětvími.