Nugget podporuje slovenskou mzdovou legislativu

Již více než 27 let poskytujeme našim zákazníkům profesionální software pro zpracování mezd a správu personalistiky, který je díky vysoké flexibilitě a několika modulům vhodný pro jakýkoliv typ a velikost společnosti. Vašemu podnikání a jeho potřebám se přizpůsobíme nejen v České republice, ale i na Slovensku – rychle, flexibilně a vždy v souladu s aktuálně platnou legislativou, kterou neustále pečlivě sledujeme. Veškeré legislativní novinky a změny v obou zemích jsme schopni velmi rychle implementovat tak, abyste vy mohli neustále bez obav pracovat a počítat.

Můžete využívat všech výhod několika modulů mzdového a personálního systému Nugget, které vám usnadní personální řízení, zpracování mezd či hodnocení vašich zaměstnanců.

Pokud se pro využívání Nuggetu ve vaší slovenské pobočce rozhodnete, nejpozději do šesti týdnů od objednání můžete počítat naostro! Do té doby vám rádi zajistíme zpracování vašich mezd a zároveň proškolíme vaše mzdové účetní tak, aby po naprogramování mohly rovnou začít se softwarem pracovat. Kromě nákupu licence nabízíme také její pronájem, hostingové a cloudové služby.

Chcete využívat výhod Nuggetu SW i na Slovensku? Velmi rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy a připravíme nezávaznou nabídku. Naši kolegové v čele se Zdeňkou Uldrichovou jsou tu pro vás, neváhejte je kontaktovat na:

Zdeňka Uldrichová
Key Account Manager pro slovenské zákazníky

zdenka.uldrichova@rsm.cz
+420 737 182 183

Adresa slovenské kanceláře:

RSM Consulting Slovakia s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

www.nuggetsw.sk