Nová verze Nugget – SOA je tu pro vás

Migrace SW Nugget na novou verzi SOA je v plném proudu. Většina velkých a středních firem už na ni přešla. Doporučujeme, abyste si u nás včas rezervovali termín, kdy vám bude migrace na SOA verzi vyhovovat. Pracnosti se nemusíte obávat, od vašeho IT budeme potřebovat pár konzultací a jeden den součinnosti při reinstalaci.

Pro uživatele máme nový design, nové funkce, a ještě jednodušší ovládání. Struktura uživatelských menu a struktur databáze ale zůstávají v nové verzi zcela zachovány, takže postup zpracování bude stejný, jako jste zvyklí. Pro jistotu pro vás však máme připravené půldenní školení uživatelů, abyste měli jistotu, že se všichni hladce přeorientují na novou verzi programu.

S novou verzí Nuggetu se můžete seznámit na bezplatném webináři, který pravidelně pořádáme. Přihlásit se můžete na našich webových stránkách Přihlásit se na webinář Nugget SOA

Původní, starší verzi SW Nugget budeme podporovat ještě do konce příštího roku. Pokud tedy v následujících měsících přechod nestíháte, máme ještě dostatek času najít vhodný společný termín.