Nestihli jste se připravit na novou mzdovou legislativu? Nezoufejte, NUGGET vás zachrání!

Nový rok s sebou přinesl řadu legislativních novinek v oblasti mezd. Mezi ty nejzásadnější bezpochyby patří zavedení hodinové dovolené a daňový balíček, který od letošního roku zvyšuje roční daňovou slevu na poplatníka a ruší superhrubou mzdu. Tu nahrazují dvě daňová pásma. O finální podobě daňového balíčku nebylo až do poslední chvíle jasno, což firmám, a především vývojářům mzdových systémů připravilo hodně perný konec roku – všechny novinky bylo třeba včas a kvalitně zapracovat do systémů tak, aby bylo vše připraveno na leden. Ne každému se to ale vzhledem k časové tísni povedlo… Patříte také mezi ty, kdo zatím nemají mzdový systém zcela připravený na nová pravidla? Nestihl váš poskytovatel změny včas a správně implementovat a přemýšlíte, jak to co nejelegantněji vyřešit? Nevěšte hlavu, rádi vám hodíme záchranný kruh!

Nabízíme vám možnost hladkého přechodu na náš mzdový a personální systém Nugget. Jednou z velkých výhod je rychlost – do čtyř, nejpozději šesti týdnů od objednání bude software připraven k ostrému provozu. Do té doby vám rádi zajistíme ruční zpracování vašich mezd – v případě výpadku stávajícího systému či mzdové účetní jsme schopni flexibilně naskočit i do rozpracovaných mezd a jejich zpracování dokončit. V průběhu implementace systému zároveň proškolíme vaše mzdové účetní tak, aby po dokončení celého procesu mohly rovnou začít s programem pracovat.

Díky téměř třiceti letům zkušeností, stabilnímu zázemí a vysoce profesionálnímu týmu vám zajistíme přesnou a flexibilní implementaci veškerých vámi požadovaných funkcionalit a také všech legislativních novinek. Oblast právních předpisů navíc neustále bedlivě sledujeme a velmi rychle reagujeme na všechny změny v rámci české i slovenské legislativy. Kromě toho průběžně vylepšujeme stávající nastavení a přinášíme nové funkcionality tak, aby pro vás práce s Nuggetem byla co nejjednodušší a přinášela vám co nejvyšší přidanou hodnotu. Přidejte se ke stovkám lokálních i mezinárodních společností napříč obory a využívejte veškerých výhod mzdového a personálního systému Nugget.