Digitalizujte (spolu) s námi a využívejte Nugget naplno!

Po spojení s RSM jsme avizovali, že náš mzdový a personální systém pro vás budeme inovovat a vylepšovat ještě intenzivněji než předtím. I přes to, že poslední měsíce věnujeme hodně času sledování, vyhodnocování, a především implementaci turbulentních legislativních změn, nepolevujeme a neustále pro vás vylepšujeme stávající funkcionality programu. Zároveň vyvíjíme zcela nové, díky kterým pro vás bude práce s Nuggetem ještě jednodušší a efektivnější, například elektronické zasílání Evidenčních listů důchodového pojištění či Prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti – digitalizujte spolu s námi, využijte Nugget naplno a dejte nám vědět, které z chystaných novinek byste pro váš byznys nejvíce využili.

Již nyní navíc můžete mít mimo jiné řadu nástrojů, které vám umožní pohodlné a bezpečné online řešení mzdových a personálních záležitostí s vašimi zaměstnanci, včetně elektronického zasílání výplatních pásek, aplikace elektronického ročního zúčtování daní Payminator, samoobslužného portálu pro zaměstnance či modulu ISIR, který zajišťuje napojení na insolvenční rejstřík.

Poslední měsíce se nesou ve znamení řady legislativních změn, které se bezprostředně týkají mzdové a personální problematiky. Intenzivně pracujeme na kvalitní implementaci veškerých těchto novinek do Nuggetu tak, abyste se vy nemuseli o nic starat a vaše data a výpočty byly vždy aktuální a podle platných pravidel. I přes tuto „legislativní smršť“ se část našeho týmu neustále plně věnuje vývoji zcela nových funkcionalit i vylepšování těch stávajících, aby pro vás práce s naším mzdovým a personálním systémem byla pohodlnější, efektivnější, a především vám šetřila drahocenný čas a přinášela co největší přidanou hodnotu.

Postupující digitalizace a také čím dál tím běžnější práce z domova si žádají jednoduchou a maximálně online komunikaci napříč firmou. Ani v tomto ohledu neleníme a přinášíme vám užitečné funkcionality, díky kterým můžete (nejen) s vašimi zaměstnanci řešit řadu mzdových a personálních záležitosti pohodlně a bezpečně online.

Aktuálně bychom vám rádi nabídli novinky, které vám v příštím roce ušetří spoustu papírování a úřadování.

Jedná se o následující prostředky přímé komunikace se zaměstnanci:

  • Elektronické zasílání Evidenčních listů důchodového pojištění,
  • Elektronické zaslání Prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti,
  • Vylepšení a doplnění funkcionalit samoobslužného portálu pro zaměstnance, do kterého bude nově možno přistupovat z webu.

Měli byste o tyto funkcionality zájem? Dejte nám prosím vědět a my se s vámi spojíme a společně vše doladíme tak, abyste je mohli včas začít využívat.

Co dalšího vám nabízíme?

Již nyní můžete pohodlně využívat následující funkcionality:

  • Pravidelné elektronické doručování elektronických výplatních pásek vašim zaměstnancům,
  • Propojení s webovou aplikací Payminator, která kompletně řeší problematiku ročního zúčtování a slev na dani a jejich pohodlnou online správu jak pro zaměstnance, tak pro příslušné mzdové účetní a personalisty,
  • Modul ISIR zajišťující online napojení na insolvenční rejstřík zveřejňovaný na Portálu Justice Ministerstva spravedlnosti. Díky němu máte každý den k dispozici aktuální informace o stavu případné insolvence zaměstnanců vaší společnosti, které využijete při zpracování srážek ze mzdy, zejména exekucí zaměstnanců v insolvenci.

A tím zdaleka nekončíme! Intenzivně pracujeme na dalších novinkách a aktualizacích, díky kterým se vám s Nuggetem bude pracovat ještě lépe. O všech vás samozřejmě budeme včas informovat. Pro další zajímavé, formální i méně formální informace o Nuggetu nezapomeňte sledovat také náš profil na Facebooku.

Pokud budete mít k novinkám (a nejen k nim) jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na naše kolegy, kteří vám jsou plně k dispozici.

Děkujeme předem také za zpětnou vazbu týkající se aktuálně připravovaných funkcionalit!

Jiří Šrámek - Nugget SWJiří Šrámek, jiri.sramek@rsm.cz, +420 777 566 672

Pavel Stárek - Nugget SWPavel Stárek, pavel.starek@rsm.cz,  +420 602 311 097