Nugget SW, s.r.o. nyní s novým vlastníkem

RSM CZ a.s. kupuje 100% podíl ve společnosti Nugget SW s.r.o., která se již více než 25 let specializuje na mzdový outsourcing a vývoj softwaru pro zpracování mezd, personalistiky a řízení lidských zdrojů. RSM CZ tak výrazně posílí v oblasti komplexního mzdového poradenství, kdy kromě rozšíření týmu mzdového outsourcingu, získá i svůj mzdový software. Nugget SW působí, stejně jako RSM CZ, i na Slovensku a realizovaná akvizice se týká také slovenských aktivit.

Vážení klienti,

Dovolte mi, abych Vás touto cestou informovala o aktualitách ve společnosti
Nugget SW s.r.o. Od 25.7.2019 se novým společníkem Nugget SW stala společnost RSM CZ a.s., kdy došlo ke koupi 100% podílu od pěti zakladatelů společnosti.

Ráda bych Vás ujistila, že pro Vás, naše klienty, se nic nemění. Naším cílem je produkty a služby společnosti Nugget nadále budovat a rozvíjet. Budeme nadále fungovat se všemi službami, které vám poskytujeme, a na které jste doposud zvyklí. Pokud změny nastanou, věříme, že povedou pouze a jedině k lepšímu. Dovolte mi, abych Vám velmi poděkovala za Vaši dosavadní přízeň a věřím, že naše spolupráce bude nadále pokračovat především k Vaší spokojenosti.

Budete-li mít v této souvislosti jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte se na mě obrátit: monika.mareckova@rsm.cz

S úctou

Monika Marečková, předsedkyně představenstva společnosti

RSM CZ a.s. a jednatelka Nugget SW s.r.o. 

Více informací v tiskové zprávě ZDE